Kim jest Sasza Załuska? To bohaterka powieści Katarzyny Bondy – hucznie okrzykniętej królową polskiego kryminału. „Pochłaniacz” to książka otwierająca serię – i pierwsza, którą zakupiłam na Warszawskich Targach Książki, ustawiając się w długiej kolejce po autograf autorki. Tyle fanów? Chyba faktycznie musi coś być w jej książkach!

Nie zawodłam się. Książka napisana jest z przemyśleniem, fabuła skomplikowana – czyli coś co w kryminałach lubię najbardziej. Główna bohaterka – Sasza Załuska jest profilerką, wraca do Polski i dostaje zlecenie z Policji. Historia morderstwa wiąże się się z niewyjaśnioną sprawą przed lat. Książkę czyta się jednym tchem i nie można się od niej oderwać. Autorka w ciekawy sposób wprowadza nas w tajniki śledztwa, pracę profilera oraz przybliża postać głównej bohaterki i jej przeszłość. Historia ta pełna jest niedopowiedzeń, a czytelnik aż rwie się by przeczytać kolejne części. Zdecydowanie polecam!

Gdy zaczęłam czytać nie mogłam się oderwać i mój chłopak, dla którego poprosiłam o dedykację musiał zaczekać aż skończę 🙂

Pochłaniacz książka z autografem Katarzyna Bonda

Zobacz inne książki, które polecam do przeczytania!