moje
publikacje
.

Skowyt wilka

Pechowa dziewczyna

Antologia „Czerwone pióro”

Antologia „Niebieskie pióro”

skowyt wilka
.

„Skowyt wilka” to mrożąca krew w żyłach powieść o tajemnicy pewnego miasteczka w województwie śląskim. Główna bohaterka, Anna Prus, rozpoczyna pracę w Grabkowicach w zakładzie produkcyjnych. Szef fabryki, Andrzej Smolny, to człowiek, który buduje wokół siebie niepokojącą aurę tajemniczości. Z czasem Anna zauważa dziwne zachowanie współpracowników. Podświadomie czuje, że jest coraz bliżej odkrycia czegoś przerażającego, co ma nierozerwalny związek z prezesem firmy.

pechowa dziewczyna
.

Moja debiutancka powieść. Ukazała się w 2016 roku nakładem wydawnictwa Nasza Księgarnia. „Pechowa dziewczyna” to pełna humoru historia dziewczyny dobrze obeznanej z urokami pracy w korporacji i poszukującej miłości w świecie szybkich randek.

antologia
„czerwone pióro”
.

Antologia horroru, w której znalazło się moje opowiadanie „Kiedyś wszystko wróci do normalności”. „Czerwone Pióro” to II Tom Antologii Treningu Wyobraźni, inicjatywy literackiej, która łączy ludzi z pasją pisania, rozwija pisarskie umiejętności i promuje początkujących autorów we wspólnych zbiorach opowiadań.

antologia
„niebieskie pióro”
.

III Tom Antologii Treningu Wyobraźni, w której znajdziecie moje opowiadanie „Niewinnie osadzony”. W Antologii znajdą tu coś dla siebie fani fantastyki i sci-fi, ale nie tylko – zadowoleni powinni być również ci, którzy lubią po prostu dobre czytanie.

Aleksandra
Mantorska
pisarka
.

Skontaktuj się poprzez formularz.

Kontaktując się ze mną przekazujesz mi swoje dane osobowe. Zapoznaj się i zaakceptuj Politykę Prywatności serwisu.

10 + 2 =