O MNIE

 

Cześć, mam na imię Ola. Ten blog powstał z bardzo prostego powodu. Uwielbiam zwiedzać, robić zdjęcia i pisać. Uważam, że otaczający nas świat, a zwłaszcza Polska jest piękna. Robienie zdjęć i podziwianie wspaniałych krajobrazów to mój prywatny i autorski sposób na relaks 🙂
DSC_0006

Fotografuję, zwiedzam i podróżuję. Odkrywam nowe fascynujące rzeczy, które uwieczniam na fotografiach. Uważam, że jeden obraz może znaczyć więcej niż tysiąc słów.

Uważam też, że słowo pisane ma niesamowitą moc, a książki zawsze mnie fascynowały. Zgodnie z moją dewizą – if you never try, you will never know – postanowiłam spróbować. Napisałam powieść dla kobiet, pełną humoru historię o poszukiwaniu miłości w niekoniecznie rozsądny sposób. Moja debiutancka książka „Pechowa dziewczyna” ukazała się 17 sierpnia 2016 roku w księgarniach.

Więcej o książce tutaj: Pechowa dziewczyna

Wydanie mojej własnej debiutanckiej książki dało mi niesamowitego kopa i apetyt na więcej. Od tamtej pory większość mojego życia kręci się wokół pisania.
Poza tym zajmuję się pochłanianiem kolejnych literackich przygód miłosnych i kryminalnych. Żyję aktywnie i zdrowo się odżywiam. Moją ostatnią wielką miłością jest rower.

Jeżeli znajdziesz na tej stronie inspirację, pomysł na wyjazd, uśmiech, fajny przepis, motywację będzie to moim osobistym sukcesem. Bardzo zachęcam do kontaktu ze mną przez formularz kontaktowy. Będzie mi bardzo miło!