cześć.
.

mam na imię Ola i bardzo cieszę się, że tutaj jesteś.

Jak to się zaczęło i dlaczego założyłam bloga?

Jako dziecko miałam bardzo wiele marzeń, ale tylko jedno z nich było na tyle silne, że przetrwało do dziś. Marzenie o pisaniu książek.

Chciałam napisać powieść dla kobiet, pełną humoru historię o miłości i zrobiłam to! Książka spotkała się z uznaniem jednego z warszawskich wydawnictw i rok później trzymałam „Pechową dziewczynę” w ręku i mogłam oglądać ją na półkach w księgarniach.

Przed napisaniem i wydaniem książki nie wiedziałam nic. Miałam jedynie marzenie i odwagę, aby spróbować. Teraz chciałabym przekazać swoją wiedzę na temat procesu pisania książki, krok po kroku. Tchnąć nieco odwagi w serca tych, którzy boją się spróbować. Uważam, że ciężka praca i upór znaczą więcej niż talent, nad którym się nie pracuje.

Wydanie mojej własnej debiutanckiej książki dało mi niesamowitego kopa i apetyt na więcej. Od tamtej pory większość mojego życia kręci się wokół pisania, a ja zdecydowałam się podzielić swoimi doświadczeniami na tym blogu.

Jeżeli także marzysz o napisaniu własnej książki, ale nie wiesz od czego zacząć to koniecznie zapisz się na mój newsletter. Dostaniesz dostęp do darmowego kursu „Od czego zacząć pisanie książki?” i wiele rad dotyczących pisania, które przekazuję tylko tam! Wystarczy, że klikniesz w poniższy przycisk.

Co poza tym?

Czytam mnóstwo książek, kocham podróżować, żyję aktywnie i zdrowo się odżywiam. Moją ostatnią wielką miłością jest rower. Dlatego nie zdziw się jeżeli znajdziesz tutaj propozycje wycieczek rowerowych czy recenzję książki 😊

Jestem marzycielem. Marzy mi się świat, w którym ludzie robią to, co kochają i spełniają marzenia. O tym też piszę na blogu!

Jeżeli znajdziesz na tej stronie inspirację, pomysł na wyjazd, uśmiech, fajny przepis, motywację będzie to moim osobistym sukcesem.

Aleksandra
Mantorska
pisarka
.

Zachęcam do kontaktu ze mną przez formularz. Będzie mi bardzo miło!

Kontaktując się ze mną przekazujesz mi swoje dane osobowe. Zapoznaj się i zaakceptuj Politykę Prywatności serwisu.

4 + 14 =